KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 7346513
nr 734 6513
Birger Lundquist
(1910-1952), Sverige
Teckning, Birger Lundquist (1910-1952), Med skrift, "Place Lamartine", motivets mått: 26 x 34
Kondition: Passpartout med fuktskador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 januari 2012
kl 17:08:17
13/1 15:37:45
Birger Lundquist
Läs mer om Birger Lundquist